Asgard OTS

Forum Asgard OTS - Tibia


  • Index
  •  » Pogaduszki
  •  » Ten ser zaim zaczal sie pozadnie rozkrecac to juz upada!!!!!!!!

#1 2011-01-02 20:30:58

Sack Evan

Zbanowany

Punktów :   -2 

Ten ser zaim zaczal sie pozadnie rozkrecac to juz upada!!!!!!!!

Na tym serwie jest duzo do zrobienia.   Moze wymienie w punktach.

1. Najwazniejsza sprawa wezcie ogarnijcie stronke jak majal dochodzic nowi gracze jak nie ma downloadu i nie sa w stanie dochodzic.
2. Na start jest wszystko dobre ale powinne byc podstawowe bronie np.:Dla knighta pierwszy club, axe i sword zeby wybrac dowolny skill. Dla palla pierwszy luk i jakies polty. Dla sorca i druida podstawowe ruzdzki w zaleznosci jakal sobie ktos wybierze profesje.
3. To jest karygodne ze ty wszyscy bocal Gm nie loga przez caly dzien 2 dni po starcie boty chodzal ci przed nosem i nic nie mozesz z tym zrobic. Proponuje system AutoBot. Np.: Komendal !bot (nick postaci oskarzanej o bot). Zeby nie bylo zbytniego spamu na jednego gracza gracz moze otrzymac jedno oskarzenie na 1 h. I odwrotnie gracz bedzie mogl tylko jeden raz oskarzac kogos o bot.
4. Tudozy wogule nic nie mogal zrobic i nic nie chcal robic. Proponuje Senior Tudora (ST). Proponuje zebym to byl >>>Ja<<< moze to jakos ogarne (bedzie ciezko).
5. Na poczatku serva zapowiadalo sie dobrze ale od 100lvl mam tylko 1 expowisko na kturym expial wszyscy najlepsi. Proponuje zrobienie nowych potworow wiem ze to jest RL mapa ale to przeciez OTS i mozna ja troche zmodyfikowac (ps. i dla tego serva jest daleko do reala).

Mam nadzieje ze ten serw bedzie nidlugo mial ze 200 graczy i ze te 5 punktow sie spelni.   

Offline

 

#2 2011-01-02 20:38:11

draxio

Bywalec

Punktów :   

Re: Ten ser zaim zaczal sie pozadnie rozkrecac to juz upada!!!!!!!!

to tak :
'1. Najwazniejsza sprawa wezcie ogarnijcie stronke jak majal dochodzic nowi gracze jak nie ma downloadu i nie sa w stanie dochodzic.'

każdy grający na OTSach, ma swój bezpieczny klient itp. pomysł do bani .

2.' 2. Na start jest wszystko dobre ale powinne byc podstawowe bronie np.:Dla knighta pierwszy club, axe i sword zeby wybrac dowolny skill. Dla palla pierwszy luk i jakies polty. Dla sorca i druida podstawowe ruzdzki w zaleznosci jakal sobie ktos wybierze profesje.'
dobre, lecz kup sobie słownik
3. '3. To jest karygodne ze ty wszyscy bocal Gm nie loga przez caly dzien 2 dni po starcie boty chodzal ci przed nosem i nic nie mozesz z tym zrobic. Proponuje system AutoBot. Np.: Komendal !bot (nick postaci oskarzanej o bot). Zeby nie bylo zbytniego spamu na jednego gracza gracz moze otrzymac jedno oskarzenie na 1 h. I odwrotnie gracz bedzie mogl tylko jeden raz oskarzac kogos o bot.'
a może GM nie chce tego widzieć?

4. '4. Tudozy wogule nic nie mogal zrobic i nic nie chcal robic. Proponuje Senior Tudora (ST). Proponuje zebym to byl >>>Ja<<< moze to jakos ogarne (bedzie ciezko).'
odesłałem Cię na forum? Ty analfabeto, możesz jedynie pomarzyć o ST: ). Grasz tu od ilu? Miesiąca? pff.
5. '
5. Na poczatku serva zapowiadalo sie dobrze ale od 100lvl mam tylko 1 expowisko na kturym expial wszyscy najlepsi. Proponuje zrobienie nowych potworow wiem ze to jest RL mapa ale to przeciez OTS i mozna ja troche zmodyfikowac (ps. i dla tego serva jest daleko do reala).'

Co ma OTS do reala?
Ciąg druta&poćwicz. bo póki co Ci dużo brakuje.

Offline

 

#3 2011-01-03 16:20:42

Sack Evan

Zbanowany

Punktów :   -2 

Re: Ten ser zaim zaczal sie pozadnie rozkrecac to juz upada!!!!!!!!

1. Przepraszam za ortografie
2. Z Gm'em ja sobie bie wyobrazam takiego serva w kturym nie log Gm.
3 Co do 4 to nie ale na tylu OTS'ach gralem ze wiem i tak nie moze byc i zapowiada sie ze tak dalej bedzie!!
4. Co do 5 to mowie ze to bnie rl i moglby dodac jakies nowe expa..

Jeszcze raz soryy za bledy

Offline

 

#4 2011-01-03 22:19:51

Fristajlo

Stały bywalec

Punktów :   

Re: Ten ser zaim zaczal sie pozadnie rozkrecac to juz upada!!!!!!!!

Kiedyś bylem ja i jeszcze paru GMów/CMów i jakoś bylo ogarniete ale teraz ja nie mam zabardzo czasu, i tylko na forum zaglądam wiec widze jakos ots w miejscu stoi.
Pomysly takie se, chociaz antybot moze byc.

Mapka jest fajna tylko wy nie umiecie szukac expow

Offline

 

#5 2011-01-04 13:12:24

Ubol

Nowicjusz

Punktów :   

Re: Ten ser zaim zaczal sie pozadnie rozkrecac to juz upada!!!!!!!!

Sack Evan to dziwny koles.

Czlowieku to ze ty nie wiesz gdzie expic to twoj problem.

Ja dzis znalazlem exp gdzie moge expic naraz 5 charami w tym samym miejscu a i tak bede mial 10x tyle expa co ty.

Jakbys nie siedzial w depo ( moze tp do exp ci niech zrobia?) to bys poznal mape i nie sapal.



Co do botow.

Gra narazie 10-20 osob, pobanujesz botow i zostaniesz sam hahaahahah

Offline

 

#6 2011-01-04 16:48:07

Xynobee

Nowicjusz

Punktów :   

Re: Ten ser zaim zaczal sie pozadnie rozkrecac to juz upada!!!!!!!!

Ubol napisał:

Sack Evan to dziwny koles.

Czlowieku to ze ty nie wiesz gdzie expic to twoj problem.

Ja dzis znalazlem exp gdzie moge expic naraz 5 charami w tym samym miejscu a i tak bede mial 10x tyle expa co ty.

Jakbys nie siedzial w depo ( moze tp do exp ci niech zrobia?) to bys poznal mape i nie sapal.



Co do botow.

Gra narazie 10-20 osob, pobanujesz botow i zostaniesz sam hahaahahah

Może wydaje Ci się dziwny, ale w moim odczuciu jest jeszcze dosyć młody i próbuje coś zmienić (albo chociaż poruszyć odpowiednie tematy) na tym serwie. Analfabeta to ktoś kto nie posiada umiejętności m.in pisania, a z tego co widzę, to on ją ma i co prawda trochę kaleczy zdania, ale jakoś je składa. Może być dyslektykiem czego mu jednak nie życzę. Oby pracował nad umiejętnością pisania i w miarę przejrzystego wysławiania się
Skoro znalazłeś tu cytuję "wczoraj" ten exp, to chyba trochę jednak trzeba się pomęczyć żeby go znaleźć i nie jest to takie łatwe, a piszesz jakby tak właśnie było. Nie wiem dokładnie jak jest z tymi expami, ale jeżeli jest ich skromna ilość to naprawdę wypadałoby stworzyć kilka (nie za wiele ma się rozumieć) expowisk dla graczy z wyższym lvlem, bo Ci nieco 'mniejsi' chyba sobie jakoś radzą
Nooo to najlepiej niech boty opanują serwa. Niech gra i 200 ludzi to niech sobie grają na botach, bo jak tych co botują się pobanuje to zostanie tylko garstka ludzi.. Dobra - może nie od razu ban, ale jakieś ostrzeżenie, przynajmniej będą się trochę bardziej bali grać na tych botach ;p

Więcej na tym forum nie mam zamiaru się udzielać, bo nie widzę sensu.
Ubol - proszę Cię, abyś nie krytykował tak złośliwie pomysłów innych ludzi - tym bardziej, że wszystko wskazuje, że pomysłodawca jest jeszcze młody. Nie mam przez to na myśli, że krytyka jest zła, ale na pewno dasz radę wykrzesać z siebie coś innego niż wytykanie samych negatywów i sarkazm - a ewentualnie sam mógłbyś poprawić jakiś jego pomysł

Pozdrawiam wszystkich, 3mcie się ^^

Offline

 

#7 2011-01-04 19:14:44

Alkon

Nowicjusz

Punktów :   

Re: Ten ser zaim zaczal sie pozadnie rozkrecac to juz upada!!!!!!!!

A ja napiszę na temat "nagle off  serv".. dzi koło 19 jestem na arenie 3 poziom.... Nagle lag... Pierwsza mysl freez, ale nie nagle widze ze nie żyje i server off. bez żadnego ostrzeżenia.

Moje pytanie jak ten server ma przyciągać jak server wyłacza sie kiedy chce. Ludzie wracjają z pracy chcą pograć a tu takie rzeczy się dzieją ;/

Co jest z tym serwerem znów lag.... Stworki atakuja nie można sie ruszyć ... nagle wyrzuca i loguje sie na czerwonym mixy nie lecza (i nie piszczie ze skonczyły mi sie) i "hi temple" ...




Godzina 21:58 dzień 04.01.2011  czy ten server jest tak nie stabilny ze wyłacza sie kiedy chce.... takie rzeczy to crashe dzieki którym komus chetnemu moze udac sie kopiowanie przedmiotow.....   Naprawic stabilnosc tego servera!!!

Ostatnio edytowany przez Alkon (2011-01-04 21:59:44)

Offline

 

#8 2011-01-05 16:37:40

Sack Evan

Zbanowany

Punktów :   -2 

Re: Ten ser zaim zaczal sie pozadnie rozkrecac to juz upada!!!!!!!!

Xynobee dzieki

Nie jetsem dyslektykiem chodz to troche tak wyglada

Pozdro

Offline

 

#9 2011-01-17 21:52:31

 Niegrzeczna

Bywalec

Punktów :   

Re: Ten ser zaim zaczal sie pozadnie rozkrecac to juz upada!!!!!!!!

Fristajlo stare dobre czasy Za mojej kadencji bocenia nie było. Nie ma to tamto ;D Tego nikt mi nie zarzuci ^


mam szacunek dla prawdziwych, mam pogardę dla fałszywych.. ♥

Offline

 
  • Index
  •  » Pogaduszki
  •  » Ten ser zaim zaczal sie pozadnie rozkrecac to juz upada!!!!!!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs w polsce przegrywanie filmów 8mm warszawa